Vyvarujte se chyb ihned v úvodu, a využijte našich zkušeností. Ušetříte nemalé prostředky.

 

 

 

s Lindab Střešním Asistentem získáteGaranci zvýhodněné ceny
Proč riskovat a platit více než musíte? Asistent Vám zajistí slevu z ceníkových cen výrobce!

Lindab Asistent Vám zajistí nejlepší možnou cenu za naše výrobky. Tato cena Vám bude garantována jak prodejcem našich materiálů, tak realizační firmou. Vyhnete se tak nepříjemnému smlouvání a zdlouhavému porovnávání jednotlivých nabídek, které mohou být nepřehledné a mnohdy zavádějící.

 

Garanci bezpečného nákupu
Získáte jistotu, že na Vaší střechu půjde skutečně značkový materiál Lindab, a nikoliv alternativní produkt nejistého původu)

V současné době je trh zasycen desítkami dodavatelů okapových a střešních systémů, mnohdy se jedná o výrobky s nejistým původem a kvalitou, na první pohled jsou však produkty nerozeznatelné. S pohledu laika je velmi málo pravděpodobné, že by bez větších znalosti poznal, zda mu byl dodán kvalitní produkt, za který si zaplatil, nebo jiný materiál nedopovídající kvality. Případů, kdy si zákazník objednal střešní krytinu, nebo okapový systém Lindab a byl mu dodán zcela jiný produkt, bohužel stále přibývá.  V případě služby Lindab asistent jsme schopni kontrolovat celý proces dodávky a zajistit Vám, že obdržíte originální výrobky Lindab.

 

Garanci kompletnosti systému LINDAB  
Aby byla Vaše střecha plně funkční a sloužila Vám co nejdelší možnou dobu, navrhneme Vám kompletní odzkoušený systém. Vyvarujete se tak nevhodných kompromisů.

Víte, jaké komponenty ke střeše patří a jsou její nezbytnou součástí?  Doporučujeme pečlivě prostudovat jednotlivé nabídky s výpisem prvků. Mnohdy totiž ta nejlepší cenová nabídka nemusí obsahovat veškeré potřebné komponenty, pro správnou funkčnost střešního pláště. Nemilé překvapení nastává ve chvíli, kdy je nutné některé prvky, které chyběly v rozpočtu, dokoupit. S programem Lindab Asistent budete mít jistotu kompletní nabídky systémových prvků Lindab.

 

Konzultaci s odborníky LINDAB
Asistent Vám zodpoví Vaše otázky. Odpovědi získáte přímo od nás, od výrobce. Rychle a bez rizika zkreslení informace.

Společnost Lindab byla založena ve Švédsku před více než 50 lety a na českém trhu působí od roku 1993. Díky dlouholetým zkušenostem a poznatkům, mají odborníci ve společnosti Lindab ty nejlepší předpoklady pro to, aby Vám zodpověděli Vaše dotazy týkající se plechových střešních krytin, okapových systém a jejich realizace. Setkali jste se již s tím, že jste do světa vypustili informaci a nakonec se k Vám dostal zpět zcela v jiné zkreslené podobě?  Horší je to v případě jedná-li se o informace odborné a technické, podle kterých se následně rozhodujete například při výběru krytiny. Zeptejte se proto přímo u zdroje odborníků Lindab a dostanete spolehlivé informace, na kterých můžete začít bez obav stavět.
 
 
Orientační zaměřeni střechy

Chcete vědět, kolik Vás bude stát materiál na Vaši novu střechu, a investovat do toho minimum Vašeho času? Přijedeme, zajistíme pro Vás předběžné zaměření.

Pro získání plnohodnotné cenové nabídky, je zapotřebí zaměření střechy. V rámci služby Lindab Asistent Vám pro účely orientační cenové nabídky střechu zaměříme. Víme přesně, jaké údaje jsou potřebné pro výpočet a navíc je možné při zaměření shlédnout skutečný stav střechy a již ve fází nabídky počítat například s atypickými detaily, které se na střeše mohou nacházet. Takto lze minimalizovat neočekávané komplikace a s tím související vícenáklady, které se mohou vyskytnout v průběhu realizace. 


Návrh ideálního řešení pro Vaši střechu

Možná už jste se setkali s případem ve Vašem okolí, kdy se majitel dozvěděl, že krytina kterou si zvolil, není vhodná na jeho typ střechy. Problém může nastat s funkčností i zárukou. Proto je velmi důležité zvolit správný typ krytiny.

Při výběru krytiny má většina zákazníků jasnou představu o vzhledu, tvaru a barvě krytiny, ale ne vždy musí být zvolená krytina právě ideálním řešením pro daný typ střechy. Vhodnost krytiny by se měla posuzovat také z hlediska funkčnosti, což je závislé na tvaru střechy, sklonu střešních ploch, únosnosti krovu, ale také například na oblasti kde se objekt nachází.  Pokud zvolíte nevhodný typ krytin, může to mít podstatný vliv na její funkčnost a životnost a také na finální cenu celého díla a na vícenáklady v podobě následných oprav. Výběr krytiny je tedy velmi důležitý krok, na kterém bude záviset úspěšnost celého projektu.
Program Lindab asistent Vám nabízí konsultace a návrh ideálního řešení pro Vaši střechu. Poraďte se s odborníky, kteří dokonale znají problematiku šikmých střech a jsou schopni upozornit na problematické detaily a navrhnout Vám vhodná řešení, která Vám mohou ušetřit nemalé finanční prostředky.


Zpracování rozpočtu a kladečského plánu
Na základě projektové dokumentace, nebo po případném zaměření Vaší střechy, Vám zpracujeme rozpočet s detailním výpisem prvků střešní krytiny a okapového systému. Krytiny Lindab se vyrábějí s centimetrovou přesností dle rozměrů krovu a jsou tak minimalizovány zbytečné prořezy a ve finále i cena za nadbytečný materiál. Z tohoto důvodu jsou výpočty zpracovány ve speciálním softwaru, který zároveň vygeneruje přesný plán pokládky pro jednotlivé střešní plochy. Tento kladečský plán je následně velmi podstatný pro hladký průběh montáže a to zvláště u členitých střech.
Lindab Asistent Vám zajistí zpracování takovéhoto rozpočtu včetně kladečského plánu, minimalizujete tak riziko nepřesného výpočtu a s tím související komplikace, které mohou nastat v průběhu realizace, například z důvodu nepřesných rozměru střešní krytiny.


Seznam doporučených certifikovaných firem

Nevíte, komu svěřit práci na střeše Vašeho domu? Doporučíme Vám firmy, které mají s našimi materiály zkušenosti, a mohou se prokázat referencemi. Pak vybírejte!

Pro dokonalou funkčnost střešního pláště je důležité, aby byla krytina a další vrstvy položeny v souladu s technologickými předpisy.  Praxe, zkušenosti, znalost materiálů a pracovních postupu se mohou u různých firem lišit a velkou měrou ovlivnit finální dílo, jak po stránce estetické, tak funkční. Při výběru realizační firmy doporučujeme ověřit, zda firma má zkušenosti s materiálem, který jste si pro střechu zvolil a případně je požádat o reference. Dnes už je velmi běžné, že kvalitní firmy jsou proškolené přímo od výrobců krytin. Společnost Lindab provádí pravidelná školení pro montážní firmy, po jejichž absolvování obdrží montážník certifikát, kterým se Vám může prokázat. S firmami, které pracují s našimi materiály, jsme neustále v kontaktu, známe jejich reference a kvalitu práce kterou odvádějí. V rámci programu Lindab Asistent získáte seznam doporučených certifikovaných firem z Vašeho regionu, na základě kterého můžete firmu vybírat.